צור קשר:

שם
דוא"ל
טלפון

מערכות אודיו וקולנוע ביתי

מערכות האודיו והקולנוע הן ללא ספק חלק משמעותי ומהותי מכל מערכת בית חכם. הרכיבים הללו הם מהמרכזיים בחיינו ולכן אך טבעי שהם יהפכו לגולת הכותרת של הבתים החכמים.

אך מה שהחל בתור תוספת חביבה, הפך עם השנים לתוספת משמעותית ובעלת כוח אדיר, מגמה שנמשכת כיום ביתר שאת.

מהן מערכות חכמות של אודיו וקולנוע ביתי?

הרעיון מאחורי העניין פשוט: אם מערכות הבית החכם מסוגלות לשלוט על כל יחידות החשמל בבית, מדוע שלא תעשה זאת גם כשמדובר בטלוויזיה, במקרנים, ברמקולים ובכל דבר אשר קשור לאודיו ותמונה בבית שלנו?

בכל בית ממוצע ישנן כמה מערכות כאלו:

אם ניתן לאחד את הכל תחת 'מוח' אחד ששולט על הכל, לא נקל משמעותית על חיינו ונהפוך את החוויה הביתית למוצלחת יותר? בהחלט כן.

למעשה, אחד הדברים הגדולים ביותר שניתן להשיג בעזרת המערכות החכמות, הוא חדר (או כמה חדרים) אשר מתפקדים כאולם קולנוע של ממש. השילוב בין המערכות, האפשרות לשליטה מוחלטת על כל רכיב והשדרוגים הרבים שעולם זה מציע כמעט מידי חודש, מאפשרים לבעלי הבית המאושרים ליצור חוויה שעוד לא הייתה כמותה עד היום.

על החידושים בתחום האודיו והקולנוע הביתי

כך לדוגמא, אפשר ליהנות היום מקול מושלם אשר בוקע מהקירות עצמם - הרמקולים מוטמעים בקירות, לא תופסים מקום, משתלבים נפלא בעיצוב הכללי ובעיקר, מעניקים קול שלא היה כמותו עדיין.

לשדרג את עולמכם פי כמה

זה מה שמבטיחות מערכות הבית החכם כיום. נכון, המערכות הללו משמשות לא רק לפנאי (ישנן היום מערכות שרוב ייעודן הוא אבטחה ושמירה על הבית), אך כשפונים לעניין הזה, של שיפור החוויה הקולנועית הביתית, נפתח עולם שלם ומופלא של אפשרויות.

על פי כל ההערכות, העולם הזה עוד ילך ויתפתח, ימשיך להשתפר בהתמדה ולהגיע ליותר ויותר בתים פרטיים בכל העולם. המגמה הזו עשויה להביא אלינו פיתוחים והמצאות עליהן כלל לא חשבנו עד היום, שיהפכו את החיים שלנו למדהימים עוד יותר, מלאים ביתרונות ותוספות שיהפכו את הכל למתוחכם יותר.

חשמל חכם

חשמל חכם

מערכת המאפשרת חיסכון בחשמל תוך שמירה על בטיחות, נוחות ובקרה.

מערכות שליטה ובקרה

שליטה ובקרה

מערכת המאפשרת שליטה מיטבית על כל מערכות הבית באמצעות שלט אחד

בטחון

בטחון

מערכת בית חכם מאפשרת מגוון תרחישים שיסייעו לכם בשמירה על ביטחון הבית

אודיו וקולנוע ביתי

קולנוע ביתי

מערכות קולנוע ביתי ואודיו מתקדמות ליצירת חוויה קולנועית בבית.

מערכות תקשורת

תקשורת

מערכת תקשורת משולבת באינטרקום טלוויזיה שמקנה שליטה בסביבה הביתית.