צור קשר:

שם
דוא"ל
טלפון

בית חכם - חסכוני וירוק

כולנו שומעים על כמה בית חכם מקל לנו על החיים וכמה החוויה של בית כזה משנה את הדרך שבה אנחנו תופשים את הבית. אבל לא כולנו נמשכים ל"חיים קלים", ומעניין אותנו הרבה יותר התכל'ס: איך ישפיע הבית החכם על צריכת החשמל שלנו? האם הטכנולוגיה הזאת טובה לאיכות הסביבה או שהיא רק מוסיפה עוד זיהום מיותר שמזיק לנו ולעתיד ילדינו?

התשובה הלא כל-כך מפתיעה היא שבית חכם ובמיוחד טכנולוגיות של חשמל חכם, לא רק שאינם מזיקים לאיכות הסביבה, הם אף עוזרים ליצור בית ירוק ועוזרים להרמוניה של האדם עם הטבע. איך זה קורה? זה בגלל שהבית החכם מתפקד כמו מעין תזונאי או תזונאית לצריכת החשמל שלנו. הוא עוקב אחרי השימוש השוטף שלנו, אומר לנו איפה כדאי לנו לקצץ, איפה אנחנו מבזבזים, ואפילו יכול לעזור לנו עם טכנולוגיות מגוונות.

בית חכם - להחזיר את השליטה לידיים שלנו

כל מי שצפה באחד מסרטי פיקסר או "שליחות קטלנית" משוכנע משום מה שהטכנולוגיה תביא לחורבן הסביבה. האמת היא ממש להיפך. טכנולוגיות מתפתחות כמו נורות לד, שעון אסטרונומי, בקרה למזגן וגם אוגר צריכת חשמל כולם עוזרים לנו להמעיט את הנזק שאנחנו מסבים לסביבה שלנו.

הטכנולוגיה מאפשרת לנו לחסוך איפה שצריך, להקטין את השימוש שלנו בחשמל במקומות מיותרים ובכלל משפרת את ההבנה שלנו על איך מערכת החשמל הביתית שלנו עובדת. מי שחושב שהוא מאבד את השליטה לטובת איזה רובוט קר שבסוף יתקומם עליו ראה סרט מדע בדיוני אחד יותר מדי.

בסופו של דבר אלו טכנולוגיות שנותנות לנו יכולת של ראייה רוחבית על איך אנחנו משתמשים בחשמל שלנו, וחשוב מכך - איך אנחנו מבזבזים אותו. הבחירה של איך להתמודד עם זה נתונה בידינו, למרות שטכנולוגיית החשמל החכם מציעה לנו כמה תשובות אפשריות מושכות למדי.

מה כולל בית חכם?

למידע נוסף על "כרומגן דיגיטל" בקרו באתר

חשמל חכם

חשמל חכם

מערכת המאפשרת חיסכון בחשמל תוך שמירה על בטיחות, נוחות ובקרה.

מערכות שליטה ובקרה

שליטה ובקרה

מערכת המאפשרת שליטה מיטבית על כל מערכות הבית באמצעות שלט אחד

בטחון

בטחון

מערכת בית חכם מאפשרת מגוון תרחישים שיסייעו לכם בשמירה על ביטחון הבית

אודיו וקולנוע ביתי

קולנוע ביתי

מערכות קולנוע ביתי ואודיו מתקדמות ליצירת חוויה קולנועית בבית.

מערכות תקשורת

תקשורת

מערכת תקשורת משולבת באינטרקום טלוויזיה שמקנה שליטה בסביבה הביתית.