עוד בנושא חברות ומותגים:

צור קשר:

שם
דוא"ל
טלפון

המרכז הישראלי לבית חכם

זוהי אחת החברות המוכרות בישראל בכל הנוגע להטמעה של מערכות לבתים חכמים. המטרה שלה, מזה שנים מספר, היא לספק את כל הפתרונות הנדרשים בתחום זה, ללקוחות פרטיים ומוסדיים כאחד. מה עוד חשוב לדעת על המרכז הישראלי לבית חכם? ומהם יתרונותיו על פני החברות המתחרות האחרות?

על המרכז הישראלי לבית חכם

מטרת העל של המרכז הישראלי לבית חכם, אם כן, היא להציע ללקוחותיו דרכים, שיטות וטכנולוגיות שיהפכו את הבית שלהם ל"חכם" יותר, כלומר, יאפשרו שליטה, אוטומציה ובקרה על מערכותיו השונות. הסיוע של החברה ניתן הן משלבי התכנון הראשוניים, ועד לשלבים הסופיים של הטמעת המערכת – עבודות חשמל, למשל.

אחת המעלות של החברה נוגעת לאפשרות שלה להתאים את מערכות הבית החכם לצרכי הלקוחות. כל מערכת מתוכננת לפרטי פרטים בהתאם למאפייני הבית, לתקציב שמוקדש למשימה ולרצונות של הלקוחות.

תחומי פעילות

מעבר לאספקת מערכות בית חכם מ-א' ועד ת', פועל המרכז הישראלי לבית חכם במספר תחומים נוספים. אנשיו מעבירים סדנאות או הרצאות הנוגעות לתחום, וכן מעניקים ייעוץ, מטעמו של מרכז הבניה, ללקוחותיו השונים: לקוחות פרטיים, אדריכלים, קבלנים, מנהלי פרוייקטים בתחום הבניה, מעצבי פנים וכן הלאה.

החברה מעניקה דגש רב גם על תחום אבטחת הבית. לכל לקוח המעוניין בכך מותקנת חבילת ביטחון, על פי צרכיו המשתנים: מצלמות אבטחה במעגל סגור, מערכות אזעקה, מערכות אינטרקום וכן הלאה.

על מנת להיכנס מעט יותר לעובי הקורה, ראוי להזכיר חלק מהמוצרים אשר מציע המרכז הישראלי לבית חכם ללקוחותיו השונים. ביניהם, ניתן למנות:

פרטים כלליים

חשמל חכם

חשמל חכם

מערכת המאפשרת חיסכון בחשמל תוך שמירה על בטיחות, נוחות ובקרה.

מערכות שליטה ובקרה

שליטה ובקרה

מערכת המאפשרת שליטה מיטבית על כל מערכות הבית באמצעות שלט אחד

בטחון

בטחון

מערכת בית חכם מאפשרת מגוון תרחישים שיסייעו לכם בשמירה על ביטחון הבית

אודיו וקולנוע ביתי

קולנוע ביתי

מערכות קולנוע ביתי ואודיו מתקדמות ליצירת חוויה קולנועית בבית.

מערכות תקשורת

תקשורת

מערכת תקשורת משולבת באינטרקום טלוויזיה שמקנה שליטה בסביבה הביתית.