צור קשר:

שם
דוא"ל
טלפון

חשמל חכם לשומרי שבת

כולנו שומעים וקוראים על הלהיט החדש - בית חכם - בעיתונים ובטלוויזיה, אבל לא ממש מבינים איך זה נוגע לנו. החידושים הטכנולוגיים האלו יפים וטובים, אבל אנחנו מסתדרים טוב מאוד בלי כל הטכנולוגיה המרשימה הזאת. עד שאנחנו שומעים על חשמל חכם ופתאום נדלקת לנו הנורה!

חשמל חכם יאפשר לנו להשתמש במוצרים הטכנולוגיים האהובים עלינו בצורה חכמה יותר במהלך השבת. לא נצטרך עוד לפחד מה יקרה אם הפלטה החשמלית תתקלקל. עכשיו נוכל להשתמש בתנור שלנו מבלי לחלל את השבת באמצעות תכנות ותכנון מראש.

חשמל חכם - מה זה בעצם?

חשמל חכם הוא חלק מהטכנולוגיה החדשה שנקראת בית חכם. למרות שבדרך כלל אנחנו נוטים לקשר את הטכנולוגיה הזאת לאנשים עשירים ומערכות הקולנוע הביתיות שלהם, למעשה מדובר במשהו רחב היקף בהרבה.

הטכנולוגיה הזאת מאפשרת לנו לתכנת מראש מתי מכשירים חשמליים מסוימים בבית שלנו יעבדו, הוא מאפשר לנו לווסת טמפרטורות בבית ואפילו לשלוט בתריסים של החלונות. בית חכם הוא הצעד הבא בטכנולוגיה הביתית, מהפכני כמעט כמו המצאת המיקרוגל.

התקנה של שעון אסטרונומי, למשל, יעשה בשבילנו את כל החישובים הקשורים ביציאה ובכניסה של שבת. לא נצטרך עוד לדאוג לגבי חילול השבת כי יש לנו מכשיר שמבטיח שמשעה מסוימת ההתנהלות החשמלית יוצאת מידנו.

גם אם נלחץ מאה פעמים על המפסק, החשמל החכם לא יאפשר לו לכבות או להדליק את האור. הסכנה של חילול השבת או, לחילופין, של להיתקע בחושך כי אסור להדליק את האור, הופכת למשהו שכלל לא נתעסק בו.

איך חשמל חכם יעזור לי לשמור שבת?

איזה עוד פתרונות חשמל חכם מציע לנו?

מלבד תפעול של האור ושל מערכות האבטחה הביתיות, החשמל החכם יכול להתעסק גם בדברים בסיסיים כמו :

חשמל חכם יכול לשלוט על כל אלו ולתכנן את הפעולות ככה שהנטייה לשימוש מוגזם ומיותר בחשמל תיעלם. החשמל החכם מציע לנו פתרון ירוק וזול, גם בשבת וגם ביום חול.

חשמל חכם

חשמל חכם

מערכת המאפשרת חיסכון בחשמל תוך שמירה על בטיחות, נוחות ובקרה.

מערכות שליטה ובקרה

שליטה ובקרה

מערכת המאפשרת שליטה מיטבית על כל מערכות הבית באמצעות שלט אחד

בטחון

בטחון

מערכת בית חכם מאפשרת מגוון תרחישים שיסייעו לכם בשמירה על ביטחון הבית

אודיו וקולנוע ביתי

קולנוע ביתי

מערכות קולנוע ביתי ואודיו מתקדמות ליצירת חוויה קולנועית בבית.

מערכות תקשורת

תקשורת

מערכת תקשורת משולבת באינטרקום טלוויזיה שמקנה שליטה בסביבה הביתית.