עוד בנושא חברות ומותגים:

צור קשר:

שם
דוא"ל
טלפון

טופ סינמה

עולם החשמל החכם הולך ומתפתח בשנים האחרונות, והופך להיות נגיש ליותר ויותר אנשים, כמעט בכל שכבות האוכלוסייה. חברות מתקדמות ומודרניות, מסוגה של טופ סינמה, הן שהביאו את הקדמה עד אלינו הביתה והפכו את התחום המסקרן הזה לנחלת הכלל. אז מי היא חברת טופ סינמה ומה היא מציעה ללקוחותיה?

על טופ סינמה

חברת טופ סינמה נוסדה בשנת 2009 ומאז היא מספקת ללקוחותיה שירות מומחים בתחום האודיו והוידאו - החל ממערכות סאונד ורמקולים איכותיים ועד מסכים מכל סוג, מקרנים, מסכי תלת ממד ועוד.

היתרון הגדול של טופ סינמה הוא בזמינותה הרבה: החברה עומדת לרשות לקוחותיה 24/7, מסביב לשעון, במטרה להעמיד לרשותם את המוצר הטוב ביותר ולספק להם מענה בכל תקלה ובכל עניין.

מלבד זאת, החברה מחזיקה בקשרים ענפים עם אנשי מקצוע בתחום הבנייה והנדל"ן ואף מעמידה מחלקה שלמה לרשות האדריכלים, מעצבי הפנים ומנהלי הפרויקטים. מחלקה זו עובדת ישירות מול בעלי המקצוע, במטרה לאפשר להם להעמיד עבור הלקוחות שלהם בית מוקדני ומתקדם, שופע מערכות חכמות ומשוכללות.

על השירותים והמוצרים שמעניקה החברה

חברת טופ סינמה מציעה ללקוחותיה את השירותים והמוצרים הבאים:

זו רשימה חלקית של היכולות אשר מעמידה החברה לרשות לקוחותיה. כל אלו מאפשרים לה לספק לכל לקוח את הפיתרון המתאים לו ולהתגבר על כל מכשול, בדרך להפיכת הבית לבית חכם באמת.

חשוב לציין כי כל המערכות הללו עומדות בפני עצמן, אך ניתן לשלב ביניהם ולסנכרן את עבודתן האחת עם השנייה. כך, תוכלו לזכות בבית מתקדם באמת.

פרטים כלליים

חשמל חכם

חשמל חכם

מערכת המאפשרת חיסכון בחשמל תוך שמירה על בטיחות, נוחות ובקרה.

מערכות שליטה ובקרה

שליטה ובקרה

מערכת המאפשרת שליטה מיטבית על כל מערכות הבית באמצעות שלט אחד

בטחון

בטחון

מערכת בית חכם מאפשרת מגוון תרחישים שיסייעו לכם בשמירה על ביטחון הבית

אודיו וקולנוע ביתי

קולנוע ביתי

מערכות קולנוע ביתי ואודיו מתקדמות ליצירת חוויה קולנועית בבית.

מערכות תקשורת

תקשורת

מערכת תקשורת משולבת באינטרקום טלוויזיה שמקנה שליטה בסביבה הביתית.