צור קשר:

שם
דוא"ל
טלפון

מערכות שליטה ובקרה

הרעיון של הפיכת חלל סגור כלשהו לאזור 'חכם' מבחינת מערכות החשמל שבו, הוא רעיון נפלא. הוא יכול לחסוך בפעולות ובאנרגיה, הוא מאפשר נוחות מקסימלית למשתמשים והוא פשוט מבטא בצורה הטובה ביותר את הקדמה הטכנולוגית.

אך האם זה פשוט כל כך? כמו כל דבר, גם כאן דרושה תקופת הסתגלות, משום שברור שהשליטה הזו אינה פשוטה ודורשת הרבה מאוד לימוד וניסיון. עם זאת, כאשר משתמשים במערכות שליטה ובקרה חכמות ואינטואיטיביות, אפשר לעשות הכל בקלות רבה.

מערכות שליטה ובקרה הן למעשה היחידות אשר מאפשרות למשתמש לשלוט בקלות ו'לפקח' על כל המערכות הללו כמו שירצה:

מערכות השליטה והבקרה הן המנצחות על המערכות כולן, ומאפשרות לכולנו - גם לאנשים בעלי ידע מועט בטכנולוגיה וגישה מוגבלת למכשירים חשמליים, להפעיל את הבית החכם ללא בעיה מיוחדת. כיום, המערכות הללו רק הולכות ומשתפרות ומציעות למשתמשים שלל חידושים. לא, לא עוד הקושי בתפעול מכשיר הוידיאו המורכב והמסובך.

כיצד המערכת עובדת בפועל?

מערכות שליטה ובקרה מציעות כיום, כמיטב המסורת של השנים האחרונות, מסכי מגע שונים, בגדלים אשר נעים בין מסכי כף יד ועד מסכים שולחניים. ישנם כמובן מסכים קבועים ולעומתם, מסכים ניידים שאפשר לקחת לכל מקום.

לרוב, המסכים הקבועים יהיו כאלו אשר שולטים על כמה מערכות במקביל (ובייחוד אלו אשר שולטים על המערכת כולה) ואילו הניידים ישמשו כשלטים או כבקרים של מערכות ניידות ודינאמיות בפני עצמן.

מערכות אלו, כפי שניתן להבין, יכולות לשמש כשלט רחוק אשר מפעיל מכשיר מסוים או קבוצת מכשירים, וכן כמעין מסוף מתוחכם אשר מרכז אליו את פעולותיהן של מערכות שלמות. דרך מערכות אלו אפשר לקבוע טמפרטורה, לחות, עוצמה, חום, משך פעולה, השהיה, טיימרים ועוד ועוד.

על אילו רכיבים פוקדות מערכות שליטה ובקרה?

מערכות שליטה ובקרה מיועדות לשלוט על חלקים רבים בבית החכם, וביניהם:

ולבסוף: התאמה אישית

היתרון הגדול ביותר שמספקות מערוכת השליטה והבקרה, למעשה, הוא ביכולת שלהן להתאים עצמן לכל אדם בפני עצמו. שלל היכולות, הנתונים והאפשרויות שמציעות מערכות אלו מאפשרות לכל אדם להתאים את המערכת הכללית להעדפותיו האישיות.

כך, בעזרת אותם 'מוחות' מתוחכמים, יכול המשתמש להתאים לעצמו את מאפייני המערכת ואף לשנות בקלות את פעולתה בכל רגע שירצה. מערכות השליטה והבקרה המתקדמות והמשוכללות, הן היום המהות של מערכות החשמל החכם.

חשמל חכם

חשמל חכם

מערכת המאפשרת חיסכון בחשמל תוך שמירה על בטיחות, נוחות ובקרה.

מערכות שליטה ובקרה

שליטה ובקרה

מערכת המאפשרת שליטה מיטבית על כל מערכות הבית באמצעות שלט אחד

בטחון

בטחון

מערכת בית חכם מאפשרת מגוון תרחישים שיסייעו לכם בשמירה על ביטחון הבית

אודיו וקולנוע ביתי

קולנוע ביתי

מערכות קולנוע ביתי ואודיו מתקדמות ליצירת חוויה קולנועית בבית.

מערכות תקשורת

תקשורת

מערכת תקשורת משולבת באינטרקום טלוויזיה שמקנה שליטה בסביבה הביתית.