עוד בנושא חשמל חכם:

צור קשר:

שם
דוא"ל
טלפון

מערכת סולארית לחסכון במים

הצורך לחסוך במים הוא כלכלי ממש כפי שהוא מהותי לאיכות הסביבה. דוד שמש הוא הפתרון האולטימטיבי לחסכון יעיל באנרגית מים וחשמל, במיוחד במדינה כמו ישראל שבה חימום מים באמצעות טכנולוגיה סולארית אפשרי במשך רוב ימי השנה. דודי השמש החכמים של חברת כרומגן, הקרויים כרומגן דיגיטל, הם המוצר האופטימאלי למטרה זו.

כמה ולמה אנחנו מבזבזים?

משק בית ממוצע בישראל צורך בין 100 ל-230 ליטר לנפש ביום, כאשר בשנה צריכה זו היא כ-8.58 מיליארד קוב מים. כמובן, בנתון זה כלולים גם המים אשר מיועדים הולכים לתעשייה, לחקלאות ולצבא, אבל עדיין למשק הבית הישראלי הממוצע יש השפעה על צריכת המים השנתית הארצית. לדודי חשמל, דודי שמש, מכונות כביסה, מדיחי כלים וכדומה יש השפעה רבה על צריכה זו.

כדי להשפיע על צריכת המים שלנו, עלינו להפחית את השימוש ואת הבזבוז. אנשים מוצאים שלל פתרונות לעניין, כמו שימוש במים אפורים או אפילו לשים דלי קטן באמבטיה או המקלחת שאליו נותנים למים לזרום עד שהמים מגיעים לטמפרטורה שאנחנו חפצים בה. אבל למה לא להכות בתופעה בשורש? אם המים יגיעו אלינו חמים, ואם הדוד לא צריך לפעול כל הזמן אלא רק כאשר יש לנו צורך ממשי במים, החיסכון יהיה משמעותי.

דוד שמש חכם

"חשמל חכם" זה הבאז האחרון בכל מה שקשור בטכנולוגיה ביתית, ויש לו השלכות גם על עולם המים. חימום מים על ידי דוד שמש הוא תהליך בזבזני של מים בניגוד לדוד חשמל, אלא שדוד החשמל צורך הרבה חשמל ולפיכך אנחנו משתמשים בהרבה אנרגיה כאשר אנחנו מפעילים אותו. טכנולוגיית חשמל חכם כמו זו שמציע לנו כרומגן דיגיטל יאפשר לנו להגדיר את כמות המים שאנחנו רוצים ביום ספציפי, או באופן קבוע.

דוד חשמל אשר פועל לפי הוראתנו ייתן לנו להפיק את כמות המים החמים שאנחנו צריכים, ויפסיק לפעול לאחר שהגיע ליעד זה. היות ויש לו שלושה מצבי תוכנית אפשריים, אפשר לתכנן את כמות המים שנצטרך לפי ימים אינדיווידואליים, לפי שבועות, או בצורה ידנית באופן קבוע. הילדים הלכו לשבוע לטיול שנתי? אפשר להפחית את כמות המים החמים לפחות בחצי. יש לנו ימים שבהם אנחנו הולכים לחדר הכושר ולכן אנחנו רוצים לעשות מקלחת ארוכה יותר? אפשרי לתכנת גם את זה.

צג מיוחד של דוד החשמל ידווח לנו מהי כמות המים החמים שנותרה לנו לפני מקלחת, כדי למנוע הפתעות לא נעימות כשאנחנו עומדים להתרחץ ומגלים פתאום שכל המים החמים נגמרו. אם אנחנו מבינים שאין לנו מספיק מים חמים למקלחת, אפשר 'להגיד' לדוד שאנחנו זקוקים לכמות נוספת, ואז הוא יפעיל את חימום המים החשמלי.

חימום מים - חסכון בכסף

דוד שמש חכם כמו כרומגן דיגיטל מבטיח להוריד את הוצאות המשפחה שלנו בכ-600 שקלים חדשים בשנה. כאשר מחברים את החיסכון הזה יחד עם השינוי המשמעותי באיכות החיים שתהיה לנו, כמעט ואין מקום לשאול אם לבחור בטכנולוגיה זו או לא. בנוסף, בגלל טכנולוגיית הצג המתקדם שדודים כאלו מציעים לנו יש לנו יותר שליטה על תקלות אפשריות שעלולות לקרות ולמנוע בעיות כמו נזילות כשהן עוד קטנות, ובכך לחסוך זמן וכסף רב.

חשמל חכם

חשמל חכם

מערכת המאפשרת חיסכון בחשמל תוך שמירה על בטיחות, נוחות ובקרה.

מערכות שליטה ובקרה

שליטה ובקרה

מערכת המאפשרת שליטה מיטבית על כל מערכות הבית באמצעות שלט אחד

בטחון

בטחון

מערכת בית חכם מאפשרת מגוון תרחישים שיסייעו לכם בשמירה על ביטחון הבית

אודיו וקולנוע ביתי

קולנוע ביתי

מערכות קולנוע ביתי ואודיו מתקדמות ליצירת חוויה קולנועית בבית.

מערכות תקשורת

תקשורת

מערכת תקשורת משולבת באינטרקום טלוויזיה שמקנה שליטה בסביבה הביתית.