עוד בנושא גאדג'טים:

צור קשר:

שם
דוא"ל
טלפון

מראת מסך

האם אי פעם שאלתם את עצמכם מה היה קורה אם הטלוויזיה הייתה משמשת גם בתור מראה? היה לנו הרבה יותר מקום על הקיר, החדר היה יותר אסתטי, לבטח יותר יפה. פטנט איטלקי חדש הופך את המראה לטלוויזיה בעת ההדלקה ובעת הכיבוי, היא חוזרת חזרה. צריך לראות כדי להאמין.

אחת ההמצאות הגדולות ביותר של העשור האחרון, כך כונתה בפי רבים מענקי האלקטרוניקה, היא המצאת מסך המראה. משפחות רבות רוצות לשדרג את ביתן ולהפוך אותו לבית חכם באמצעות מוצרים אלקטרוניים ייחודיים אשר הופכים את החיים לקלים יותר ואת הבית ליעיל ומשוכלל.

בעידן בו הטלוויזיה היא חלק בלתי נפרד מחיינו, המכשיר קיים כמעט בכל חדר בבית, אפילו במטבח ובאמבטיה, חדרים שבעבר לא היינו מעלים על הדעת שנתקין בהם טלוויזיה. למרות זאת, לא די ברכישת הטלוויזיה והתקנתה על הקיר, אלא צריך להתחשב במספר אלמנטים כגון מרחב, אסתטיקה ועוד.

ההתקנה לעיתים מסורבלת, הטלוויזיה תופסת מקום על הקיר ולעיתים אף לא מתאימה כלל לעיצוב האמבטיה. אך מה היה קורה אם הטלוויזיה שלכם הייתה משמשת גם כמראה? או לחילופין, המראה הייתה משמשת גם כטלוויזיה?

הברקה של רגע

הרעיון המקורי ליצור מראה שהיא גם טלוויזיה הגיע, כמו כל המצאה גאונית, במקרה לחלוטין. היוצר של מראת המסך הביט במסכי הבורסה, כשלפתע היה חייב לצאת להפסקת שירותים. בזמן שהוא רוחץ את ידיו לאחר שסיים, הביט כדרך אגב במראה שניצבת מולו, כשפתאום הכה בו הרעיון. כמה נוח היה יכול להיות אם היה אפשר להשגיח על המניות והסחר בבורסה בזמן שהוא מסתכל במראה.

עמידה בתנאי לחות ורטיבות

כאמור, ההמצאה אמנם נשמעת מורכבת, אך היא פשוטה מאוד. כשהמסך דולק, מראת המסך משמשת כמו כל טלוויזיה שאנו מכירים. כאשר המסך כבוי, אפשר להביט במראה, כמו בכל מראה אחרת. מלבד יתרונותיה הרבים, מראת המסך בנויה בהתאם לתנאים בחדרי האמבטיה, בהם ישנו סיכון גבוה שיגיעו מים למכשיר, ולכן היא עמידה היטב בתנאי לחות, רטיבות וגם בתנאי חום, אשר מאפיינים את חדרי האמבטיה.

לא רק באמבטיה

המכשיר הוא ללא ספק אחד המכשירים החכמים שיצאו לשוק, אך אם אתם חושבים שהוא תוכנן ספציפי לחדר מסוים בבית, טעות בידיכם. מראת המסך היא המצאה מרשימה אשר מתאימה לכל חדר בבית ואם אכן החלטתם לרכוש את המוצר, תוכלו ליהנות מעיצוב מרשים ונעים לעין, מראה מרהיבה שמשמשת גם כטלוויזיה משוכללת.

כמו כל טלוויזיה טובה, גם מראת המסך מגיעה בגדלים שונים, או אם תרצו, באינצ'ים. גם כאן ניתן לרכוש טלוויזיית 32 אינץ', שהיא כאמור, גם מראת 32 אינץ'. ישנן מראות שהן די רגילות, מראות מעוצבות, מראות קריסטל ועוד. אם אתם חובבי אלקטרוניקה מושבעים, או שברצונכם לשדרג את הבית במערכות חכמות אך פשוטות, מראת המסך עונה על כל הצרכים שלכם.

חשמל חכם

חשמל חכם

מערכת המאפשרת חיסכון בחשמל תוך שמירה על בטיחות, נוחות ובקרה.

מערכות שליטה ובקרה

שליטה ובקרה

מערכת המאפשרת שליטה מיטבית על כל מערכות הבית באמצעות שלט אחד

בטחון

בטחון

מערכת בית חכם מאפשרת מגוון תרחישים שיסייעו לכם בשמירה על ביטחון הבית

אודיו וקולנוע ביתי

קולנוע ביתי

מערכות קולנוע ביתי ואודיו מתקדמות ליצירת חוויה קולנועית בבית.

מערכות תקשורת

תקשורת

מערכת תקשורת משולבת באינטרקום טלוויזיה שמקנה שליטה בסביבה הביתית.