צור קשר:

שם
דוא"ל
טלפון

פתרונות תקשורת

מערכות בית חכם הן למעשה מערכות אשר מספקות פתרונות תקשורת לבית הפרטי. ישנם היום לא מעט פתרונות כאלו, והם נחשבים כמשוכללים ביותר. בתחום זה, ניתן לחלק זאת לכמה חלקים, כל אחד מהם מספק פיתרון בנקודה ספציפית, אך כולם יחד מעניקים פתרונות כוללים לכל ענייני התקשורת בבית הפרטי.

אודיו ווידאו

המושג בית חכם מתקשר אצל רובנו בעיקר למערכות אלו - מערכות אודיו ווידאו, אשר יחד יוצרות חווית צפייה מושלמת בסרטים, סדרות וכדומה. למעשה, פתרונות התקשורת הללו מספקים ללקוח אפשרות ליצור בביתו מעין בית קולנוע או חלל אודיו מתקדמים באמת, ממש כמו במקומות הגדולים ביותר.

פתרונות תקשורת כאלו כוללים מסכי טלוויזיה מתקדמים, מקרנים, מגברים, רמקולים, רסיברים, אמצעי הצללה (אשר תורמים לחוויית הצפייה) ועוד ועוד. פתרונות אלו הם המתקדמים ביותר שקיימים היום.

למידע נוסף על מערכות אודיו ווידאו

הגנה וביטחון

מערכות בית חכם כוללות גם פתרונות להגנה על הבית ואבטחה, בצורה חכמה במיוחד, כלומר - מערכות שאינן מנותקות ממערכת החשמל הכללית של הבית ומאפשרות שליטה עליהן מקרוב ומרחוק, ביחידה ספציפית או במערכת כולה.

מערכות כאלו כוללות מצלמות במעגל סגור, אזעקות כוללות וספציפיות (לכל הבית או לחללים מסוימים), וכאלו מסוגים שונים - אזעקות שפועלות בהתאם לתזוזה, חיישני חלון ועוד שלל אפשרויות. חשוב לציין שהיום, השליטה על מערכות כאלו אפשרית דרך האינטרנט ואפילו דרך הסמארטפון, גם אם הבעלים לא נמצא כלל בארץ.

למידע נוסף על פתרונות של בטחון ואבטחה

אינטרקום

מערכות אינטרקום גם הן היום חלק בלתי נפרד מהבית החכם. כל מערכת אינטרקום לבית יכולה לכלול תוספות רבות ולהגיע בשלל תצורות, לדוגמא:

מערכות אינטרקום כאלו מאפשרות למשתמש הפרטי לשלוט על הנעשה גם מחוץ לביתו ובכניסה אליו. עניין כזה לא רק שמגביר את הביטחון (ובכך מתקשר גם למערכות ההגנה והביטחון) אלא גם הופך את המתחם הכולל של הבית ליוקרתי עוד יותר - מה שכמובן עושות מערכות הבית החכם גם כך.

אור וחשמל

כמובן שכל מערכות בית חכם הן מערכות חשמליות, אך ישנן מערכות אשר שולטות ספציפית על מערכת החשמל הבסיסית של הבית - האור, התריסים ועוד. מערכות כאלו יכולות להפוך את החוויה והשהות בבית למדהימות פי כמה.

מערכות כאלו מאפשרות לבעליהן לשלוט על עוצמת האור, על המקומות בהם יופעל האור ואף על הזמן בו הוא יופעל; הן מאפשרות לשלוט מרחוק על מצב התריסים, הסוככים והפרגולות בבית, וגם כאן לתזמן אותם כרצונו של המשתמש. כך, הוא מרגיש כי הוא שולט באופן מוחלט על הבית.

למידע נוסף על חשמל חכם

השילוב בין המערכות

כפי שאמרנו, המערכות הללו יכולות לעמוד בפני עצמן ולספק פיתרונות תקשורת נקודתיים, אך השילוב ביניהם הוא שהופך את המערכות הללו למשהו מופלא. כאשר אפשר לשלב בין מערכות הקולנוע לגופי התאורה, בין התריסים למערך האבטחה וכדומה, זוכים לבית משוכלל ומתקדם מאין כמותו.

מערכות בית חכם הן כאלו שהופכות את הבית הפרטי למשהו שלא הורגלנו לראות עד היום. בית שעומד לרשות המשתמש והופך את החיים בו לפשוטים יותר, מהנים יותר ואפילו מדויקים יותר. שימוש נכון במערכות הללו, יבטיח חיים נפלאים, ממש כמו שחלמנו תמיד.

חשמל חכם

חשמל חכם

מערכת המאפשרת חיסכון בחשמל תוך שמירה על בטיחות, נוחות ובקרה.

מערכות שליטה ובקרה

שליטה ובקרה

מערכת המאפשרת שליטה מיטבית על כל מערכות הבית באמצעות שלט אחד

בטחון

בטחון

מערכת בית חכם מאפשרת מגוון תרחישים שיסייעו לכם בשמירה על ביטחון הבית

אודיו וקולנוע ביתי

קולנוע ביתי

מערכות קולנוע ביתי ואודיו מתקדמות ליצירת חוויה קולנועית בבית.

מערכות תקשורת

תקשורת

מערכת תקשורת משולבת באינטרקום טלוויזיה שמקנה שליטה בסביבה הביתית.