עוד בנושא חברות ומותגים:

צור קשר:

שם
דוא"ל
טלפון

AVCS

חברת AVCS היא מחלוצות תחום הבית החכם בישראל - אחת מהחברות אשר תרמו בצורה נכבדת לקידומו של העולם החדשני הזה והבאתו ליותר ויותר בתים כאן, במדינתנו הקטנה. החברה מספקת שירותים למגזר הפרטי והעסקי ומתמחה בהתאמת הפיתרון הטוב ביותר לכל לקוח.

עוד על חברת AVCS

הדבר החשוב ביותר בעולם החשמל החכם, היא התאמה מדויקת לצרכי הלקוח. הרי כל בית וכל משרד מעוצבים אחרת, נראים אחרת ונוהגים אחרת מבחינת הצריכה והשימוש הטכנולוגי. אי אפשר 'להפיל' על אותו לקוח מערכת מוכנה מראש ולצפות שהוא יסתדר - עליו לזכות במעטפת טכנולוגית שמתאימה לגודלו ולמאפייניו.

את כל אלו יודע היטב צוות העובדים המנוסה של חברת AVCS, ובראשו הבעלים דובי שושן, אשר עוסק כבר 15 שנים בתחום זה. הצוות, על כלל אנשיו, מספק לכל לקוח את השירות המתאים לו, מקשיב לדבריו ומבצע את עבודתו בהתאם לדרישותיו. זו הדרך להקים מערכת חשמל חכם שתהיה מוצלחת באמת.

חברת AVCS, כפי שציינו, מעניקה שירות גם ללקוחות פרטיים וגם לעסקיים. המערכות שמגבשת החברה יכולות להתאים לשימוש פרטי (למשל: יצירת חדר שיתפקד כאולם קולנוע פרטי) ולשימוש עסקי (לדוגמא: יציאת חדר ישיבות משוכלל לביצוע שיחות וידאו קונפרנס מרובות משתתפים) - על פי בקשת הלקוח.

השירותים שמספקת החברה

ללקוחותיה הפרטיים מספקת AVCS את הפתרונות הבאים:

ללקוחות העסקיים מציעה החברה:

החברה עובדת בשיתוף פעולה מלא עם כמה מהחברות המובילות בתחום התקשורת והחשמל בישראל וביניהן: HP, בזק, מלם-טים ועוד. בדרך זו, היא יכולה להבטיח לכל לקוח את הפיתרון האיכותי, המלא והמהיר ביותר.

פרטים כלליים

חשמל חכם

חשמל חכם

מערכת המאפשרת חיסכון בחשמל תוך שמירה על בטיחות, נוחות ובקרה.

מערכות שליטה ובקרה

שליטה ובקרה

מערכת המאפשרת שליטה מיטבית על כל מערכות הבית באמצעות שלט אחד

בטחון

בטחון

מערכת בית חכם מאפשרת מגוון תרחישים שיסייעו לכם בשמירה על ביטחון הבית

אודיו וקולנוע ביתי

קולנוע ביתי

מערכות קולנוע ביתי ואודיו מתקדמות ליצירת חוויה קולנועית בבית.

מערכות תקשורת

תקשורת

מערכת תקשורת משולבת באינטרקום טלוויזיה שמקנה שליטה בסביבה הביתית.