עוד בנושא חברות ומותגים:

צור קשר:

שם
דוא"ל
טלפון

dagan-m

בעידן בו הטכנולוגיה היא השליט הבלעדי, נחמד לגלות חברה ששורשיה נמצאים אי שם בעידן הפרה-טכנולוגי, כלומר, עוד לפני כניסת המחשב לבתים הפרטיים. חברת dagan-m היא חברת חשמל חכם שאת שמה צברה עוד בשנות ה-70' וממשיכה בכך עד היום, עם המוצרים המשוכללים והאיכותיים ביותר מבחינה טכנולוגית.

על dagan-m

חברת dagan-m הוקמה עוד בשנת 1976, מה שהופך אותה לאחת החברות הוותיקות ביותר בתחום. מקימה הוא מיכה דגן, אבי המשפחה, שבתחילה עסק בתיקון מכונות משרד. אמנם הקשר בין מכונות אלו למערכות הבית החכם של היום הוא קלוש, אך את התשתית החשובה ביותר מיכה הניח עוד אז: שירות מקצועי, נעים וחם.

כיום, את החברה מנהלים שני בניו של מיכה, חיים ורונן, שספגו ממנו את הידע, המקצועיות והאדיבות בשירות. החברה מציעה היום שירותים כוללים בתחום הבית החכם והמערכות האלקטרוניות, אך לא שוכחת את החום והאכפתיות שהיו כאן לפני העידן הממוחשב.

חברת dagan-m מציעה היום שלל שירותים בתחום, מבטיחה שירות מדויק ומקצועי לכל לקוח ואף מקיימת פגישות ייעוץ עם כל אחד, ללא תשלום. תו התקן ISO-9000 הוא חותמת רשמית לאיכות החברה, ובעזרת אנשיה, גם אלו הסובלים מפחד טכנולוגי יגלו שהחיים שלהם יהיו קלים יותר. החברה מבטיחה לספק לכל אחד את המערכות המתאימות לו ביותר.

על השירותים והמוצרים שמעניקה החברה

חברת dagan-m מציעה ללקוחותיה את המוצרים והשירותים הבאים:

בנוסף, לחברה שני אולמות תצוגה מרשימים, האחד נמצא ברעננה והשני בגעש.

פרטים כלליים

חשמל חכם

חשמל חכם

מערכת המאפשרת חיסכון בחשמל תוך שמירה על בטיחות, נוחות ובקרה.

מערכות שליטה ובקרה

שליטה ובקרה

מערכת המאפשרת שליטה מיטבית על כל מערכות הבית באמצעות שלט אחד

בטחון

בטחון

מערכת בית חכם מאפשרת מגוון תרחישים שיסייעו לכם בשמירה על ביטחון הבית

אודיו וקולנוע ביתי

קולנוע ביתי

מערכות קולנוע ביתי ואודיו מתקדמות ליצירת חוויה קולנועית בבית.

מערכות תקשורת

תקשורת

מערכת תקשורת משולבת באינטרקום טלוויזיה שמקנה שליטה בסביבה הביתית.