עוד בנושא חברות ומותגים:

צור קשר:

שם
דוא"ל
טלפון

Elbex

Elbex נחשבת לאחת החברות הותיקות בישראל בתחום הבתים החכמים. זוהי חברת בת של היצרנית היפנית Elbex Japan Ltd., אחת המובילות בתחום זה בעולם. בסניף הישראלי של Elbex, הממוקם בתל אביב, מוענקים פתרונות תכנון, השמה והטמעה של מערכות בית חכם, כמו גם מוצרים טכנולוגיים אחרים.

קווים לדמותה של Elbex

הפעילות העיקרית של חברת Elbex היא בביצוע פרוייקטים שונים הנוגעים לבית החכם, וזאת ללקוחות פרטיים ומוסדיים כאחד. כך, לצד פרוייקטים רבים שנועדו לשפר את תשתיות בתים פרטיים שונים, ביצעה החברה פרוייקטים בסדר גודל משמעותי עוד יותר בהיבט המוסדי.

ממש על קצה המזלג, ניתן למנות את מערכות האינטרקום בפרוייקט Yoo היוקרתי בתל אביב, כמו גם את מערכת הבקרה באצטדיון הלאומי ברמת גן.

מעבר לים, האחרית החברה לופרוייקטים בבתי מלון, נמלי תעופה, בנקים, מוסדות ממשלתיים ופרוייקטי נדל''ן, וזאת במדינות דוגמת בארצות הברית, אנגליה, סין, צ'כיה והולנד.

מגוון המוצרים של החברה

מערכות הבית החכם של Elbex כוללות בתוכן מוצרים רבים שנועדו להשלים את התמונה. מסכי מגע צבעוניים בגדלים של 3-7 אינץ', לחצני מצוקה אלחוטיים במגוון צורות, מפצלים דירתיים, פאנלי שליטה, גלאי שבר זכוכית או נפח ומקלטי IR לשלט רחוק ראויים לאזכור, בהקשר הזה.

אולם, ברור שהתמונה לא מסתכמת באלה. חברת Elbex הבינלאומית אחראית על ייצור ופיתוח מעל ל-7,000 מוצרי טלוויזיה במעגל סגור. בין הפיתוחים שלה, ניתן למנות עשרות דגמים של מצלמות CCD, מסכים, מטריציות, מגברים, גלאי תנועה, מבטלי רעשים, משדרים ומקלטים, תוכנות שליטה וצפייה ברשתות מחשבים – והרשימה עוד ארוכה.

לא מעט מהפיתוחים האלה נחשבים לפטנטים. בהקשר הזה, ראוי להזכיר את מערכת הבית החכם המשולבת אינטרקום, שמציגה את צריכת החשמל מכל אחד מהמכשירים החשמליים של הבית, בזמן אמת. השליטה במערכות אלה, כמו גם באחרות של החברה, נעשית באמצעות האינטרקום הייעודי, או בשלט רחוק.

פרטים כלליים

חשמל חכם

חשמל חכם

מערכת המאפשרת חיסכון בחשמל תוך שמירה על בטיחות, נוחות ובקרה.

מערכות שליטה ובקרה

שליטה ובקרה

מערכת המאפשרת שליטה מיטבית על כל מערכות הבית באמצעות שלט אחד

בטחון

בטחון

מערכת בית חכם מאפשרת מגוון תרחישים שיסייעו לכם בשמירה על ביטחון הבית

אודיו וקולנוע ביתי

קולנוע ביתי

מערכות קולנוע ביתי ואודיו מתקדמות ליצירת חוויה קולנועית בבית.

מערכות תקשורת

תקשורת

מערכת תקשורת משולבת באינטרקום טלוויזיה שמקנה שליטה בסביבה הביתית.