צור קשר:

שם
דוא"ל
טלפון

מד צריכת חשמל ביתי

תוכן [ הסתר ]

שלטי חוצות, פרסומות, הודעות והרצאות על חיסכון הם חלק בלתי נפרד מחיי היום-יום במדינת ישראל, אך מתי בפעם האחרונה באמת הקדשתם מחשבה לחיסכון בצריכת החשמל? במה זה כרוך? והאם אפשר לעקוב?

אם אתם רוצים לחסוך במים, ישנם אין ספור מוצרים שתוכלו למצוא בחנויות השונות על מנת שתצליחו לעמוד ביעדכם. אם תרצו לחסוך בכסף, לבטח תגיעו לפקידה בבנק ותבקשו ממנה לפתוח תוכנית חיסכון. אך מה עושה אדם שרוצה לחסוך בחשמל?

חשבונות החשמל תופחים, בקיץ כבר אי אפשר בלי מזגן ובחורף מפזר החום עובד שעות נוספות, המנורות מאירות ומוצרי החשמל מציפים את כל השקעים בבית. כיום, ישנה אפשרות אמיתית להתחיל לחסוך בחשמל, תוך שמירה על איכות הסביבה והפחתת הזיהום. מד צריכה ביתי לחיסכון בחשמל הוא הפיתרון הטוב ביותר, בעזרתו תוכלו לעקוב אחר נתוני הצריכה החודשיים, להשוות בין צריכת החשמל של מכשיר זה לאחר, לחסוך כסף וכאמור, לשמור על איכות הסביבה.

המחקרים מוכיחים: חיסכון בחשמל מתחיל במודעות

בעבר נערכו מחקרים אשר גילו מספר ממצאים מעניינים, ביניהם נושא המודעות לצריכת החשמל. נמצא שאדם אשר מודע בכל רגע נתון לכמות החשמל שהוא צורך, באופן אוטומטי צריכת החשמל שלו תרד בכ- 20%. מד צריכת חשמל ביתי הוא מוצר חובה בכל בית, אם לא עבור החיסכון האישי שלכם, לפחות עבור הסביבה.

מהו מד צריכת חשמל ביתי

המודעות לחיסכון בצריכת החשמל בישראל היא אפסית, אך בשנה האחרונה ישנה התעוררות משביעת רצון בכל הקשור לשמירה על איכות הסביבה ובד בבד, גם חיסכון בחשמל. את מד הצריכה הביתי אפשר לשים בכל מקום בבית, גודל המסך הוא 3 אינץ' ועדיף שימצא במיקום בו כל הנוכחים בבית יוכלו להסתכל בו ולעקוב אחר הנתונים בכל זמן.

במד הצריכה ניתן לראות כיצד החשבון החודשי מצטבר, ולאט לאט אפשר ללמוד איזה מכשיר צורך יותר חשמל והיכן ניתן לחסוך. מד צריכת חשמל הוא מוצר הכרחי בכל בית, פשוט וקל להבנה, עם תצוגה גדולה וברורה על המסך.

מחנכים את דור העתיד

מלבד האחריות האישית של כל אחד ואחת מאיתנו כאשר מדובר בשמירה על איכות הסביבה, לכל הורה ישנה אחריות נוספת, להעביר לילדיו ערכים נכונים, שיכללו כמובן את יצירת המודעות לשמירה על איכות הסביבה באמצעות הקפדה על מיחזור, איסוף זבל וכאמור, חיסכון בחשמל. הימצאותו של מד חשמל בבית יחנך את הדור הצעיר במהלך השנים לצריכה ירוקה וחסכונית יותר, יצור אצלם מודעות ואמפטיה לסביבה.

לא מחכים – חוסכים בחשמל עוד היום

אם ברצונכם להתחיל לחסוך בחשמל ובאותה הזדמנות גם להימנע מזיהום סביבתי, האפשרות קיימת עבורכם בחנויות רבות, אשר מציעות מד צריכה ביתי לחיסכון בחשמל במחיר שפוי, שיכול לעזור לכם להוזיל משמעותית את חשבון החשמל שלכם וכאמור, גם להפחית את זיהום הסביבה, שזה נושא חשוב לא פחות.

חשמל חכם

חשמל חכם

מערכת המאפשרת חיסכון בחשמל תוך שמירה על בטיחות, נוחות ובקרה.

מערכות שליטה ובקרה

שליטה ובקרה

מערכת המאפשרת שליטה מיטבית על כל מערכות הבית באמצעות שלט אחד

בטחון

בטחון

מערכת בית חכם מאפשרת מגוון תרחישים שיסייעו לכם בשמירה על ביטחון הבית

אודיו וקולנוע ביתי

קולנוע ביתי

מערכות קולנוע ביתי ואודיו מתקדמות ליצירת חוויה קולנועית בבית.

מערכות תקשורת

תקשורת

מערכת תקשורת משולבת באינטרקום טלוויזיה שמקנה שליטה בסביבה הביתית.